• BTC : 49732.34 ₺
  • BCH : 1816.96 ₺
  • ETH : 1167.29 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.36632 ₺
  • Al/Sat
Haberler

ABD’li CIA ile NSA Yetkilisi Edward Snowden: Bitcoin’de Büyük Kusur Var!

primexbt

ABD’li eski CIA ile NSA görevlisi Edward Snowden, Bitcoin ile ilgili açıklamaları ile yatırımcıları korkuttu. Kendisinin en çok ilgi gösterdiği kripto para birimimin Zcash olduğunu belirten Snowden, bunun nedeni ile ilgili olarak ise ”diğer tüm kripto paralara oranla çok daha fazla güvenilir ve çok daha fazla gizlilik içeriyor, halka açık kayıt defteri bulunmuyor.” ifadelerini kullandı.

ABD ile ilgili birçok gizli bilgiye sahip olan ve sürekli olarak önemli konularda ön planda kendisini gösteren Snowden, başta ABD olmak üzere tüm dünyanın dikkatini çeken ve ajan olarak dahi tanımlanan bir isim.

Bitcoin’de 2 Ana Kusur Var!

ABD’li eski CIA ile NSA görevlisi Edward Snowden, Bitcoin’in işlem hızının çok düşük olduğunu ve 2. kusurunun bu olduğunu ifade etti. Diğer ana kusurun ise halka açık kayıt defteri olduğunu ifade eden Snowden, bunun yatırımcılar için büyük risk içerdiğini belirtti. Bitcoin ile ilgili yapılan bu ve benzer yorumlar bazı yatırımcılar için büyük önem taşırken, bazı yatırımcılar ise bu tür açıklamaları bir ”balon” olarak görüyor.

Bir önceki yazımız olan Changpeng Zhao: Hakkımızda Soruşturma Açılmadı başlıklı makalemizde Binance'ın CEO'su, Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao ve bitcoin hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.