• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Bitcoin

ABD’nin dev bankası ‘kripto para’ tahmini yaptı

ABD’nin en büyük finans devlerinden birisi olan JP Morgan’a göre kripto paralar var olmaya devam edecek. ABD’nin en büyük finans kuruluşlarından JP Morgan, kripto paraların geleceği hakkında görüş bildirildi.

JP Morgan’a göre kripto paralar bir şekilde hayatta kalmayı başaracak. Bitcoin ve diğer kripto paralar değişik formalarda ya da şekillerde hayatımızda yer almaya devam edecekler.  “Eğer geçmişte olduğu gibi getiriler,  korelasyonlar devam ederse Bitcoin ayakta kalmaya devam edebilir. Ancak gözler üzerinde oldukça işler kripto paralar için zorlaşıyor. Devletlerin getirdiği kripto para vergileri ile Dünya genelinde yatırımcılar ciddi bir arayış içerisinde.

BITCOİN NE KADAR?

Bitcoin keskin düşüşün ardından ciddi bir toparlanma yaşadı ve tam alamı ile rövanşı aldı. Şuanda 9 bin dolar bandına gelen Bitcoin için yatırımcılar daha da yükselmesini bekliyor.

Ripple, yüzde 3 ekside 1.01 dolar oldu.

Ethereum, yüzde 2.5 ekside 841 dolara geriledi.

Litecoin ise yüzde 2.2 düşerek 156.64 dolardan alıcı buldu.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir