• BTC : 41231.74 ₺
  • BCH : 1205.08 ₺
  • ETH : 826.2 ₺
  • LTC : 251.2 ₺
  • XRP : 1.24285 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Asya’nın En Zengin İş Adamından Blockchain Atılımı: Şirketi Kendi Ağını Geliştirecek

Asya’nın en zengin insanı Mukesh Ambani’nin sahibi olduğu Hindistan’ın mobil şebeke operatörü Reliance Jio Infocomm, Blockchain teknolojisine yöneliyor.

Şirketinin yıllık genel kurul toplantısında Reliance Jio’nun önümüzdeki 12 ay içerisinde dünyanın en büyük Blockchain ağlarından birini piyasaya süreceğini belirten Ambani şunları kaydetti:

“Blockchain ağı, kullanıcılara veri gizliliği sağlamanın yanı sıra güçlü endüstrilere de odaklanıyor. Blockchain teknolojisini kullanarak, neredeyse her türlü işlem için eşi benzeri görülmemiş güvenlik, şeffaflık, otomasyon ve verimlilik sağlayabiliriz.

Bu, Hindistan için, özellikle tarımsal ürünler ve ekonomimizin can damgasını oluşturan diğer ürünler için tedarik zincirlerimizi modernize etmek için hayati bir öneme sahip.

Ayrıca, Blockchain’i kullanarak, verilerimizin küresel şirketler tarafından değil, Hint halkının sahip olduğu ve kontrol ettiği teknolojiyle veri gizliliği için yepyeni bir model icat etme fırsatına sahibiz.”

Kasım ayında, Reliance Jio’nun bir petrol ve doğal gaz iştirakı olan ana şirketi Reliance Industries, HSBC India ve ING Bank Brussels’le ortak olarak ilk ticari finansman işlemini gerçekleştirmek için Blockchain teknolojisini kullanmıştı.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir