• BTC : 49513.09 ₺
  • BCH : 1833.31 ₺
  • ETH : 949.58 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.30432 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Başlamadan Bitebilir: SEC’ten Telegram’ın Kripto Parasına Durdurma Emri

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Telegram’ın GRM token ICO’sunu kayıtsız bir şekilde gerçekleştirdiğini açıkladı. 11 Ekim’de yayınlanan bildiride SEC, Telegram’ın kripto para projesine sınırlandırma emri çıkarılması için Manhattan bölge mahkemesine şikayette bulunduğunu açıkladı.

Şikayet dilekçesinde SEC, Telegram’ın menkul kıymet olarak kabul edilen GRM token satışlarını kaydettirmediğini öne sürdü. Menkul Kıymet Yasalarınca SEC’e kaydedilmeyen menkul kıymetlerin satışlarını yasadışı kabul ediliyor.

Coinbase destekleyeceğini açıklamıştı

Çok kısa bir süre önce popüler kripto para borsası Coinbase, Telegram’ın kripto para birimi için depolama hizmeti sunacağını açıklamıştı. Ayrıca Telegram’ın kendi Blockchain ağı Telegram Open Network’ün de 16 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Bir önceki yazımız olan SON DAKİKA: Libra'ya Büyük Şok, İki Teknoloji Devi Projeden Çekildiğini Açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.