• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Binance CEO’su Bloomberg’e Konuştu: Fiyatlar Ne Zaman Yükselecek?

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce Bloomberg TV’ye röportaj verdi ve Bitcoin’in (BTC) “gerçek para” olarak değerlendirilemeyeceği iddialarını eleştirdi.

Bitcoin Uzun Vadeli Düşünenler İçin Para Birimi

Changpen Zhao’ya  eski Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Jean-Claude Trichet’in bir konuşmasıyla ilgili görüşü soruldu.  Hatırlanacağı üzere eski ECB Başkanı J.C. Trichet Bitcoin’in gerçek olmadığını ve bir para biriminin sahip olması gereken özelliklere sahip olmadığını iddia etmişti. Jean-Claude Trichet Bitcoin’in bir geleceği olmayacağını düşünüyor.

Changpeng Zhao ise Bitcoin ve kripto para sektörünün bir bütün olarak başlangıçta olduklarına dikkat çekti. Bugünün Bitcoin’inin yüksek volatiliteye maruz kalan bir “küçük piyasa bonosu” olduğunu kabul ederken aynı zamanda Bitcoin için en iyi günlerin henüz gelmediğini öngördüğünü belirtti.

“Temel teknolojiye bakacak olursak ve beş yıl on yıllık süre için bir tahminde bulunmamız gerekirse, sektörün büyüyeceğini kesinlikle söyleyebiliriz. Sektör büyüdüğünde fiyatlar da yükselecek.”

Changpeng Zhao’dan Libra Açıklaması

Facebook’un tartışmalı kripto parası Libra sorulduğunda ise Changpeng Zhao, piyasaya sürüldüğünde müşterilerden gelen talebin ne yönde olduğunu değerlendireceklerini kaydetti.

“Libra piyasaya sürüldüğünde daha yakından bakacağız. Ölçümümüz oldukça basit: kullanıcı sayısına bakıyoruz. Eğer yüksekse listelemekten başka çaremiz kalmaz.”

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir