• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Binance’in Ofisine Polis Baskını: Ofis Kapatıldı BNB Düşüşe Geçti

Kripto para haber platformu The Block’ta yer alan haberde lider kripto para borsası Binance’in önde gelen yöneticilerinin de çalıştığı Şangay ofisine polis baskını yapıldığı ve ofisin kapatıldığı iddia edildi.

Binance’in Şangay Ofisinde 150-200 Çalışanı Bulunuyordu

The Block’un Binance’e yakın bir kaynağa dayandırdığı habere göre lider kripto para borsasının Şangay ofisinde 150-200 çalışan bulunuyordu. Şangaylı regülatörlerin kısa bir süre önce kripto paralarla ilgili faaliyet yürüten şirketlere yönelik derinlemesine bir soruşturma gerçekleştirdiği biliniyordu. Buna rağmen Binance’in ise son birkaç ayda defalarca yeniden Çin pazarına geri dönmeyi hedeflediği iddia edildi.

BNB Düşüşe Geçti

Her ne kadar henüz The Block’ta yer alan haberi doğrulayamasak da Binance’in platform token’ı BNB’nin son 24 saatteki fiyat hareketlerinden bir şeylerin ters gittiği anlaşılıyor.

CoinMarketCap’te Binance Coin’in (BNB) son 24 saatte yaklaşık %10’luk değer kaybı yaşayarak 16.74 dolara kadar gerilediği görülüyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir