• BTC : 52432.11 ₺
  • BCH : 2044.04 ₺
  • ETH : 1031.29 ₺
  • LTC : 352.33 ₺
  • XRP : 1.44082 ₺
  • Al/Sat
Bitcoin

Bir yatırımcı 344 milyon dolarlık Bitcoin satın aldı

Tüm dünyada milyarlarca dolarlık kripto para alımı ve satımı yapılıyor. Yapılan alım ve satım işlemlerinin yanında bazen o kadar büyük rakamlarda alımlar yapılıyor ki akıl almaz seviyelere erişiliyor. ABD’den yapıldığı tahmin edilen “3Cbq7aT1tY8kMxWLbitaG7yT6bPbKChq64” cüzdan numarasına transferi yapılan 344 milyon dolarlık BTC alımının Bitcoin sektörünü yönlendirdiği ortaya çıkarıldı. 9 ila 12 Şubat aralarında üstte yazılı olan cüzdan numarasına 344 milyon dolarlık tam 96 bin 650 Bitcoin’in transfer işleminin gerçekleştirildiği öğrenildi.

900 Milyon Dolara Yükseldi, 500 Milyon Dolarlık Kar Elde Etti

Adı sanı açıklanamayan yatırımcısının 10 gün içerisinde yatırımını neredeyse 3 katına çıkardığı ortaya çıktı. Bitcoin’in en düşük seviyesinde olduğu günlerde yatırım yapan yatırımcının bugün itibari ile elinde olan 96 bin 650 BTC‘yi satması durumunda eline geçecek olan net tutarın komisyon ve benzeri durumlar aradan çıkarılması durumunda ortalama olarak net 500 milyon dolarlık kar elde edecek şekilde 900 milyon dolar olduğu ortaya çıktı. Yatırımcının varlıklı bir güce sahip olduğu ve tüm parasını BTC’ye yatırmasa bile servetinin bir kısmını BTC’ye yatırarak deneyim kazandığı şu aşamada tahmin ediliyor.

[bitcointicker]

Bir önceki yazımız olan 344 milyon dolar değerinde bitcoin alındı başlıklı makalemizde 96 bin adet bitcoin yatırımı, Bitcoin 11 bin dolar ve bitcoin yatırımcısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.