• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Bitcoin

Bitcoin artık çok fazla tercih edilmek daha fazla tercih edilmek istenmiyor

Bitcoin şuanda Dark Web üzerinde kullanılan para birimleri arasında en sık tercih edilen olarak dikkat çekiyor.  Bitcoin yerine artık litecoin ve Dash kullanılmaya başlanacak.

Bitcoin hiç bir yere bağlı olmayan yapısı ile dikkat çekiyor ve bu yapısı nedeniyle 20 bin dolar’a kadar yükseldi. Keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin şuanda 8 bin dolar bandında gidip geliyor. Dark Web’de kullanılmasının Bitcoin’in piyasa değeri ile bir alakası yok.  Tam aksine Bitcoin’in bu kadar ilgi görmesi, Dark Web’deki kullanıcıların sinirlerini bozuyor.

Ancak tüm olumsuzluklara rağmen Bitcoin en değerli para birimi olarak işlem görmeye devam ediyor. Uzmanlara göre 6 ila 12 ay içerisinde buda değişim gösterecek.

Dark Web’de Kullanılan Paradan Hayır Gelmez

Bitcoin’i kötülemek isteyenler ‘ dark web’de kullanılan paradan hayır gelmez’ ifadesine sıklıkla yer veriyor.

Eğer Bitcoin şuan ki popülerliğini kaybederse kripto para devrinin nasıl bir yol çizeceği de netleşecek. Bakalım Bitcoin ve diğer kripto paralar arasındaki bu rekabet nasıl gelişecek.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir