Bitcoin Private nedir? - Coin Bilgi
Coinbilgi Akademi

Bitcoin Private nedir?

coinbilgi

Bitcoin Private hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Bir kaç hafta sonra hazır olacak olan Bitcoin Private hakkında önemli bilgileri sizlere aktaralım. Classic’in yaratıcısı Rhett Creighton’ın liderliğinde yürütülen projede son aşamaya kadar gelindi.

Bitcoin çıktığı günden bu yana büyük bir değişim yaşamadı. Böyle olması Bitcoin’i güvenli değil tam aksine güvenilmez bir birim yapıyor. Bitcoin Private (BTCP) adında, Bitcoin’e gizlilik getirecek olan yeni bir kripto para birimi inşa edildi.  Artık yeni bir kripto para daha olacak. Şuanda aktif olarak 1500’e yakın kripto para bulunuyor.

Bitcoin Private’e sahip olmak için ne yapmak lazım?

Sizlere resmi siteden yapılan açıklamayı aktarmak istiyorum. Kesinlikle Bitcoin Private yatırımı yapmak isteyenler okumalı;

“Çatallanma gerçekleştiğinde, mevcut olan bütün BTC ve ZCL cüzdanlarında bulunan bakiyenin görüntüsü alınacak. Cüzdanda ve/veya desteklenen borsalarda tutulan ZCL veya BTC leriniz 1:1 oranla Bitcoin Private ile ödüllendirilecek. Örneğin, eğer 15.4 ZCL’niz ve 0.1 BTC’niz varsa, 15.5 BTCP alacaksınız.”

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir