Bitcoin Umut Işığını Yaktı! Bitcoin Son Durum Ne? - Coin Bilgi
Bitcoin, Haberler

Bitcoin Umut Işığını Yaktı! Bitcoin Son Durum Ne?

coinbilgi

Kripto para birimi Bitcoin umut ışığını yaktı. İşte Bitcoin’de son durum. 

En çok takip edilen kripto para birimlerinin başında gelen ve 2018 yılının Temmuz ayından itibaren sert düşüşe geçen Bitcoin aradan geçen uzun zamanın ardından 3.414 dolar seviyesine gelerek yeniden yatırımcısına umut vermeye başladı. Bitcoin için uzmanlar düşüşün devam edeceğini söyleseler de beklendiği gibi olmadı ve Bitcoin aradan geçen 6 ayın ardından yükselen bir grafik çizmeye ve kaybettiği yerlere doğru yeniden tırmanmaya başladı. 

Bitcoin’in artış göstermesiyle birlikte ünlü kripto para yatırımcısı Josh Rager şunları söyledi. “Bitcoin 2018 Temmuz ayından beri aradığı yeşil ışığı yakalamaya çalışıyor. Aynı zamanda geçtiğimiz 6 aylık süreç içerisinde sürekli olarak kırmızı bir ışık gösterdiğini görüyoruz. Eğer Bitcoin böyle devam ederse 6 aylık olan eğilim kırılmış olacak ve BTC ilk yeşil ışığını yakmış olacak. Aksi takdirde farklı bir gelişme olursa, bu kırmızı ışık devam edecek.”

Son bir yılın en dip noktasını gören Bitcoin dipte olduğu süre boyunca 3.122 dolardan alıcı kovalıyordu. Son günlerde toparlanma hareketi gösteren Bitcoin yüzde 15 değer kazanmasının ardından 3.630 dolar seviyesine yükselmiş oldu. Bitcoin’in yükselme hareketini ne kadar sürdürebileceği ise merak ediliyor. 

coinmag

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir