• BTC : 59054.57 ₺
  • BCH : 2449.55 ₺
  • ETH : 1612.95 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.73415 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Bitcoin’in 9 Bin Doları Aşmasıyla Changpeng Zhao Yatırımcılara Seslendi: Şimdi Tam Zamanı!

primexbt

Önde gelen analist Josh Rager’e göre, Bitcoin, 9.250 dolar seviyesinin üzerinde aylık bir mum kapatmayı başarırsa ekstra bir yükseliş kaydedebilir. Böyle bir durumda, Rager, Bitcoin’in geçtiğimiz yılın Haziran ila Eylül ayları arasında en çok test ettiği 10 bin dolar seviyesini yeniden test edebileceğini öngörüyor.


Bu arada, kartal gözlü ekonomist Raoul Pal, Bitcoin’in ters baş ve omuz modelinden ayrıldığını fark etti. Bu formasyonun zayıf bir sağ omzuna sahip olması, daha da güçlenebileceği anlamına gelir, bu da boğaları güçlendirir. Sağ omuz, alıcılar fiyatı sürekli olarak yükselttiğinde oluşur. Fiyat direnç çizgisinin üzerine çıkarsa, bu model sonunda geçersiz hale gelir.


Buna ek olarak piyasadaki boğaları son yedi ay boyunca kontrol altında tutan muazzam düşen kama oluşumundan zaten ayrıldı ve bu da şu anda piyasanın boğaların tam kontrolünde olduklarını gösteriyor.

Lider kripto para borsası Changpeng “CZ” Zhao Bitcoin’in yeniden 9 bin doların üzerine yükselmesiyle popüler kripto para biriminin 5 bin dolara gerileyeceğini iddia edenleri takipten çıkmanın zamanı geldiğini belirtti.

“Bitcoin’in birkaç ay önce 5 bin dolara gerileyeceğini tahmin edenleri ve bir yıl önce de 1.000 dolara gerileyeceği yönünde tahminde bulunanları takipten çıkmanın vakti geldi. Başarılı olabilmek için sizi kötü etkileyenleri hayatınızdan çıkarmanız gerekir.”

Bir önceki yazımız olan Popüler Kripto Para Borsalarının Gelirleri Şaşırttı: İlk Üçte Şaşırtıcı Bir İsim Yer Alıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.