• BTC : 49732.34 ₺
 • BCH : 1816.96 ₺
 • ETH : 1167.29 ₺
 • LTC : 473.02 ₺
 • XRP : 1.36632 ₺
 • Al/Sat
Haberler

DeepTradeBot: 21. Yüzyılda Yapay Zeka Destekli Al-Sat

primexbt

Otomatik alım satım botları günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Bu içeriğimizde popüler çözümlerden birini inceleyeceğiz. Blockchain teknolojisi, yapay zeka ve bulut bilişimin eşsiz bir karışımı olan DeepTradeBot. Kripto para borsalarının birçoğu web sitelerinde yatırımcılara karmaşık bir kullanıcı arayüzü ile birlikte çok sayıda araç sunuyor. Bu nedenle kullanıcılar sıklıkla 2 zorlukla karşılaşıyor. Acemi yatırımcılar için  alım satım yapmaya başlamak oldukça çok zordur ve öğrenmesi oldukça zaman alabilir. Bu gerçekler doğrultusunda, otomatik alım satım algoritmaları bugünün piyasasında neden önemli bir ilginin topladıkları açıklığıa kavuşuyor.

DeepTradeBot, yatırımcılara kripto para alım satım işlemlerini daha verimli hale getiren AI özelliklerini kullanma fırsatı verirken, kullanıcılarının zamandan da tasarruf etmesine olanak sağlıyor. Tüm algoritma, kullanımı kolay olacak şekilde üretilmiştir. Nasıl çalıştığını birlikte inceleyelim:
DeepTradeBot AI robotlarının birden fazla ticaret modu vardır

Alım satım algoritmalarının işlevselliği, BigData teknolojik yeniliklerini kullanan bulut bilişimin gücü ile artan güçlü makine öğrenimi sinir ağların dayanıyor.

DeepTradeBot, Bittrex, Exmo, Kraken, Binance, Bitfinex ve Huobi kripto para borsalarıyla çalışır ve mevcut 4 ticaret robotundan birini kiralama fırsatı verir:

Her ticaret modu mükemmel bir zamanlamayla çalışarak kullanıcının borsadaki değişkenlikler sırasında avantajlı pozisyon almasını sağlar.

Botlar tarafından kullanılan ana yöntemler platformda şöyle açıklanmaktadır:

– Yüksek frekans ticareti

Çeşitli borsalarda fiyat duyarlılığını (kolaylıkla fark edilmeyebilecek olanlar dahil) sipariş defterleri ile analiz eder.

İşlem tamamlandıktan sonra bot, sipariş defterindeki her değişikliği analiz eder ve fiyat hareketlerinin aşağı veya yukarı hareket olasılığını değerlendirir.

– Arbitraj ticareti

En basit mod, her zaman erişilebilir, ancak sadece yüzde beş ila onbeş kar elde ediyor.

Diğer stratejilerin ortalamanın altında bir sonuç vermesi durumunda sürekli olarak ek koruma sağlar;

– Teknik göstergelere dayalı algoritmik al sat;

– Temel analiz tabanlı ticaret – Facebook ve Wwitter gibi sosyal medya sitelerinde sözde medya “doldurma” dikkate alınarak.

Böylece, yapay zeka özelliklerini kullanarak DeepTradeBot, bir yatırımcı için rutin görevlerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur: borsa web sitelerinden, düzenleyicilerden, olumlu veya olumsuz bir haber ortamı oluşturan kararlar veya ifadeler gibi kuruculardan inanılmaz sayıda faktörü eş zamanlı olarak analiz eder.

Sonuç olarak bu açıklamalar veya gelişmeler fiyat ve işlem hacimleri üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. DeepTradeBot otomatik haber anahtar sözcük ayrıştırıcıları belirli bir kaynaktan potansiyel haber dürtüsünü değerlendirerek koruma sağlar.

DeepTradeBot’un başlıca 3 avantajı

Yüksek Kâr

Diğer algo trade botlarının API üzerinden bir sinyal göndermesi genellikle en az 1 saniye sürer. Bu süre zarfında Winrate %40 oranında azaltılır. DeepTradeBot için daha yüksek bir Winrate puanına sahip olmanın anahtarı, doğrudan değişim sunucusundan alım satım göstergeleri almaktır.

Geliştirilmiş Arayüz

İhtiyacınız olan tek şey, bir bot kiralamak ve komisyon oranlarından tasarruf etmek, daha fazla kâr elde etmek.

Düşük komisyonlar

Borsalardaki devasa bir ticaret hacmi, daha düşük işlem komisyonu ücretlerine ulaşma şansını başlatır: işlem hacmi ne kadar büyük olursa, Binance dahil en yüksek dereceli işlem platformlarındaki komisyon o kadar az olur.

Bu nedenle, marj ticareti ve daha büyük bir hacme borç verilmesi nedeniyle, botlar piyasada önemsiz bir oynaklık ve önemsiz arbitraj fırsatlarının olduğu durumlarda bile kar yaratır.

DeepTradeBot Fiyatlandırması ve Seçenekleri

DeepTradeBot, kullanıcıların sistemi test etmelerine olanak sağlayan demo hesapla birlikte kullanıcılarına 4 farklı olanak sunuyor.

Platform kiralamak için aşağıdaki botları sağlar:

MiniBot 5 NFS / Ücretsiz Bot
Standart 10  NFS / $ 10 USD
ProBot 15 NFS / $ 25 USD
NetPremium 40 NFS / 45 $ USD

Her botun kendi kiralama şartları, günlük minimum ve maksimum gelir aralığı, işlem çiftleri vb. sınırları bulunuyor. Şimdilik desteklenen kripto para birimleri ise Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dogecoin.

Algoritmik Al-Sat’ın Avantajları

Yapay zekanın duyguları yoktur. Dünyanın dünya çapında robotlaşmanın eşiğinde olduğu bir sır değil. Kendi kendine giden otomobiller, konuşma botları, akıllı evler bugünün gerçekliğidir. Ve şimdi robotlar oldukça düşük nitelikli operasyonlar yürütüyorlarsa, ertesi gün sofistike mantıksal aktivite gerektiren işlevleri devralabilirler. Tüm yapay zeka ticaretiyle bu dönemin başlangıcındayız.

Ticaretteki en zorlu etkinliklerden biri duygusal olmaktan ve yeterince esnek olmaktan kaçınmaktır. Ve bu gerçekten bir AI robotu için uygun bir iş. Ticaret robotları duygusal olmak ve hata yapmak yerine, pazara her zaman doğru zamanda gireceklerdir.

Bir bot yorulmaz

 • Bir tüccarın yorulmadan her gün çalışması imkansızdır.
 • Kripto dünyasının geliştirdiği hıza yetişmek oldukça zor
 • Ticaret robotları otomatik olarak çalışır ve asla ara vermeye gerek yoktur.
 • Gün boyunca ticaret etkinliğinizi kontrol edecek tam zamanlı otomatik AI tabanlı bir asistana sahip olmak çok akıllı görünüyor.
 • Aslında tek başarılı bir ticaret tamamen bot kiralama maliyetini kapsayabilir ve zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.
 • Bir bot her zaman aynı doğrudur
 • Muhtemelen, Bitcoin maliyeti yükselir yükselmez, belirli bir altcoin üzerindeki fiyat etiketinin, bir çeşit düzenlilik olduğu için hemen düşebileceğini görmüşsünüzdür.
 • Bu, bağlantı insan gözüyle göründüğünde en kolay örnektir.
 • Yapay Zeka, “gözle” kesinlikle fark edilmeyen daha karmaşık ve çok seviyeli bağlantıları da bulabilir ve tahmin edebilir. Ancak robotlarla ilgili en önemli şey: analiz ettikçe daha fazla bilgi, daha akıllı hale geliyor.


Kendi kendine öğrenme, DeepTradeBot’un ana özelliğidir.

Algoritmik Al-Sat Sizin İçin Uygun Mu?

 • Kripto ticaretini otomatikleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, DeepTradeBot test etmeye değer.
 • Ücretsiz MiniBot 5 NFS çözümü, ekstra ücret ödemeden denemeniz için harika bir fırsat sunar.

  Kripto para alım satım araçları ve faaliyetleri her geçen gün artmaktadır. DeepTradeBot, umut vadeden bu piyasaya asgari masraflarla girmenize yardımcı olacaktır. DeepTradeBot taktikleri, piyasanın şu anda nasıl bir eğilim gösterdiğine bakılmaksızın kazanç elde etmenize gerçekten yardımcı olacaktır.

  Bununla birlikte, en önemli gerçek DeepTradeBot’un 7/24 çalışması nedeniyle ve gün içinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. 

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.
Sponsorlu makaleleriniz için iletisim@coinbilgi.net

Bir önceki yazımız olan Faruk Eczacıbaşı: “Türkiye, blockchain Kavramının Gelişmesinde Dünyada İddialı Bir Konuma Gelebilir” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.