• BTC : 41231.74 ₺
  • BCH : 1205.08 ₺
  • ETH : 826.2 ₺
  • LTC : 251.2 ₺
  • XRP : 1.24285 ₺
  • Al/Sat
Altcoin, Haberler

Ethereum Bir Haftada Kaybetti

Ethereum ile Bitcoin fiyatı bugünlerde tarihi rekor zirvesi kadar dikkatle takip ediliyor. Yatırım yapmak isteyen, yatırım yapan ve dengenin ne durumda olduğunu merak edenler kripto para fiyatlarını günlük olarak takip ederek son durumu öğrenmek istiyorlar. Kripto paraların fiyat artışı yaşaması durumunda mevcut yatırımlarını satış yoluna giderek daha fazla kar elde eden ve düşüş olması durumunda tekrar alarak satış yapan ”al-sat” işlemi yapan yatırımcı bu tür düşüşlerden fazlası ile etkileniyor.

Bitcoin’e oranla Ethereum ise 7 günlük tabloda en fazla kayıp veren kripto paralardan sadece bir tanesi. Ethereum geçtiğimiz 7 gün önce tam 603 dolar seviyesinde iken bugün ise 471 dolar seviyesinde ve aradaki kayıp oldukça fazla.

Daha Fazla Düşebilir

Ethereum fiyatında düşüşler olması veya yükselişler olması konusunda tam kesin tahmin yapabilmek çok zor. Bitcoin fiyatı nasıl ki düşüyor ve yükseliyor ise benzer şekilde Ethereum fiyatının da düşmesi, yükselmesi ve belirli bir süre boyunca aynı seviyede kalması fazlası ile doğal ve beklenen bir durum.

Bir hafta içerisinde olan kayıp seviyesine bakıldığında oldukça riskli bir kayıp olduğunu görmemek mümkün değil. Fiyatın düşmesi bazı al-sat yapan kişiler için iyi olmasına rağmen birçok kar etmek için yatırım yapan ve satış yolunu sürekli olarak tercih etmeyen kişilere adına büyük problem. Ethereum’un en değerli kripto paralardan birisi olması dolayısı ile gelecekte tekrar yükselmesi ve kendi rekorlarını kırması mümkün olabilir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir