• BTC : 59054.57 ₺
  • BCH : 2449.55 ₺
  • ETH : 1612.95 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.73415 ₺
  • Al/Sat
Altcoin

Ethereum’un kurucusu: Kaybetmeyi göze alabilecek kadar para yatırın!

primexbt

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte BTC yatırımcılarını uyardı. Her daim normal yatırımlara oranla kripto paraların güvenilir olmasına rağmen yeni gelişen bir piyasa olduğunu ifade eden Buterin, bununla ilgili kayıplar yaşamamak ve kazanmak isteyenlerin, daha sonradan üzülmemesi için yatırımlarını ”kaybetseniz dahi üzülmeyeceğiniz paralar yatırın” uyarısı ile destekledi.

Açıklamalarında kripto paraların geleceği hakkında herhangi bir bilgi vermeyen Buterin, kripto paralar ile ilgili yaptığı bu uyarı sonrasında sosyal medyadan soru yağmuruna tutulurken, birçok kullanıcının ”gelecekte BTC ne kadar olacak?” sorularını kendisine yönelttiği, ancak cevap alamadığı göze çarptı.

Sert Satışlar Kalıcı Düşüşlere Sebep Olabilir

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde yaşanan sert satışlar geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi kripto paraların değerinin yarıdan fazla değer kaybettirebilecek olduğunu gösterdi. Yatırımcıların bundan dolayı özellikle acil nakit ihtiyacı göz önüne alınarak sadece önemsiz miktarları kripto paralara yatırması, çok yüksek miktarlarda yatırımlar yapacaklar ise bu yatırımı yapmadan önce iyi karar vermeleri gerektiği bizzat kurucu Buterin tarafından ifade edildi.

[bitcointicker]

Bir önceki yazımız olan Telegram ICO'su 850 milyon dolarla rekor kırdı! başlıklı makalemizde ico, telegram ve token hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.