• BTC : 49687.63 ₺
  • BCH : 1853.37 ₺
  • ETH : 954.29 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.31183 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Facebook’a Bir Şok Daha: AB Ülkelerinden Libra Karşıtı İttifak

Duyurulur duyurulmaz sosyal medya devi Facebook’un kripto para projesine en büyük tepkiyi veren iki ülke Fransa ile Almanya olmuştu. Şimdi ise Avrupa Birliği, Facebook’un kripto para projesine karşı güçlerini birleştiriyor.

Politico Europe’un 30 Ekim tarihli haberinde yer alan detaylara göre Almanya, İspanya, Hollanda ve İtalya, Fransa liderliğinde bir araya gelerek Facebook’un Libra’sına karşıt ittifak oluşturacak. Öyle ki bu ülkeler geçtiğimiz günlerde Brüksel’de düzenlenen özel bir toplantıda zaten niyetlerini belli ettiler.

Bahsi geçen ülkelerin oluşturduğu ittifak, Libra’nın Avrupa Birliği bölgesinde piyasaya sürülmesini engellemek ve Libra Association üyelerinin projeden çekilmeleri için çalışmalar yürütecek. Ayrıca Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Hollanda’nın Avrupa Birliği Hükümetlerini Libra’yı tamamen yasaklamak için ikna etmeye çalıştığı da biliniyor.

Öne çıkan gelişmeler:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Bir önceki yazımız olan Ripple'ın Swell 2019 Konferansına 10 Günden Daha Az Kaldı: İşte Bilmeniz Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.