Güney Kore'nin En Büyük Bankası KB Kookmin'den Kripto Para Depolama Hizmeti - Coin Bilgi
Haberler

Güney Kore’nin En Büyük Bankası KB Kookmin’den Kripto Para Depolama Hizmeti

coinbilgi

Yabancı medya organlarında çıkan haberlere göre Güney Kore’nin en büyük Bankası KB Kookmin, müşterileri için kripto para depolama hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Atomrigs Lab

CoinDesk Korea, KB Kookmin’in, kripto paraları güvence altına alan bir ürün üzerinde çalışan Atomrigs Lab’la ortaklık kurduğunu bildirdi.

Atomrigs Labs ve KB Kookmin Bank arasındaki ortaklık kripto paraların Güney Kore’deki geleceği açısından oldukça önemli. Bir bankanın kripto para depolama hizmeti sunmaya başlaması ülkede kripto paraların benimenmesini farklı bir boyuta ulaştıracak. KB Kookman cephesinden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Dijital varlık yönetimi alanında yenilikçi hizmetleri keşfederek iki şirketin birlikte büyüyeceğini umuyoruz, hizmetlerimizi genişletmek için dijital ekosistemdeki çeşitli teknoloji şirketleriyle işbirliğine devam edeceğiz

KB Kookman, yapay zeka, Blockchain, Bulut teknolojisi, ve kripto paralara odaklanan ilk banka olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

22 yaşında olan Meliha, üniversiteden mezun olmasının ardından Bitoin'e bir heves ile yatırım yapmaya başladı. İngilizce ve Almanca dil bilgisine sahip olan yazar arkadaşımızın uzmanlık alanı ise altcoinler.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir