• BTC : 52433.29 ₺
  • BCH : 2041.35 ₺
  • ETH : 1028.46 ₺
  • LTC : 351.04 ₺
  • XRP : 1.43376 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Heyecanlandıran İddia: Ethereum 423 Dolara Ulaşacak

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, Ethereum ölçeklenebilirlik sorunları nedeniyle en çok sıkıntı yaşayan platformlardan ve kripto paralardan biri oldu. Öyle ki en popüler ikinci kripto para Ethereum ile Tron arasında dApp’ler konusunda kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Ethereum İstanbul Hard Fork’u

Şimdi ise 8 Aralık Pazar günü, uzun zamandır beklenen İstanbul hard fork’unun nihayet gerçekleştiğini belirten bazı analistler, Ethereum fiyatının artmaya başlayacağını ve önümüzdeki yılın Haziran ayından kısa bir süre sonra 423 dolar seviyesine geri dönüş yapacağını düşünüyor.

Twitter’ın önde gelen kripto para analistlerinden CryptoWolf (@IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuna bazı güzel haberler getirerek, gelecek yılın yazının başlarında beklediği ETH fiyat artışına ilişkin düşüncelerini paylaştı (BTC blok ödülü yarılanmasından hemen sonra).

Uzman, Düşen Kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması nedeniyle bir buçuk yılın üzerinde bir düzeltme yapıldıktan sonra ETH’nin direnç alanından koptuğuna ve popüler kripto paranın yakında yeniden hareket etmeye başlayacağına inanıyor.

CryptoWolf, gelecek yılın Haziran ayından kısa bir süre sonra Ethereum fiyatının ETH/BTC paritesinde0.05661 BTC’ye veya 423 dolara ulaşacağına inanıyor. Bir başka kripto para analisti @CryptoMichNL de Ethereum için de benzer bir yükseliş tahmininde bulundu.

Bir önceki yazımız olan BtcTurk COO'su, Huobi Türkiye'nin Yeni Genel Müdürü Oldu başlıklı makalemizde Alphan Göğüş, BtcTurk ve Huobi hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.