İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond: Blockchain sorunu giderebilir - Coin Bilgi
Haberler

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond: Blockchain sorunu giderebilir

coinbilgi

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond, ülkesinin Brexit sürecinden hemen sonra yeni bazı ticari sorunlar yaşaması durumunda Blockchain teknolojisini etkin olarak kullanabilecek olduklarını açıkladı. Ülkesinin kripto paralar konusunda net kararlar alabilecek olduğunu ve zincir teknolojisi konusunda daha fazla kendisini geliştirmek için çaba harcamaya devam ettiğini açıklayan Hammond, İrlanda ile yaşama riskleri olan ticari ve ekonomik sorunlarda kendilerinin Blockchain teknolojisi seçeneği ile birlikte bu sorunu aşmaya yönelik adımlar atmalarının an meselesi olabileceğini açıkladı. İrlanda’nın ticari sorunlar yaşamasını istemediklerini ancak olası Brexit süreci sonrası yaşanabilecek sorunlara hazır olmak zorunda olduklarını dile getiren bakan Hammond, bu konuda zincir teknolojisinin en büyük yardımcı olabilecek olduğu açıklamasını yaptı.

Önlemleri almaya başladılar

İngiliz tarafının ticari olarak İrlanda ile sorunlar yaşamamak için önlemler aldığını açıklayan Hammond, kripto para ve Blockchain teknolojisinin en fazla bölgede etkili olarak kendileri tarafından kullanılarak daha sonra dünyanın bu teknolojilere bakış açısını değiştirebilecek kadar güçlü olabileceklerinin mesajını verdi.

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond’un açıklamaları kısa sürede sosyal medyada yorumlanmaya başladı.

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir