IOSToken (IOST) Nedir? Nereden Satın Alınır? Geleceği Var Mıdır? - Coin Bilgi
Coinbilgi Akademi

IOSToken (IOST) Nedir? Nereden Satın Alınır? Geleceği Var Mıdır?

coinbilgi

Online servis sağlayıcılarına altyapı oluşturmak amacıyla ortaya çıkmış bir platform olan IOST, yatay ölçeklenebilirlik yapılmasını sağlayan blockchain teknolojisini kullanmaktadır.

IOST kullanıcılara çok miktarda işlem verisi sunar. IOST platformu sayesinde online veri hizmetlerini, dijital ürünleri merkezi olmayan bir yöntem ile değiştirmeniz mümkün. Ayrıca, developerların(geliştiricilerin) çok fazla kullanıcıyı destekleyebilen “Apps” uygulamaları oluşturmasına yardımcı olmaktadır.

IOSToken, yenilikçi ve yaratıcı özelliğinin bünyesinde bulunmasının yanı sıra fikir birliği yaklaşımı konusunda da esneklik sağlıyor. Günümüzde yaşanmaya devam eden Bitcoin borsalarının ve veritabanlarının güvenlik sorunlarıyla alakalı olarak kripto geliştiricileri, güvenliği garanti altına almayı hedeflemektedir. Son derece etkileyici yenilikler ile ön plana çıkan IOSToken kripto parasının gelecek vaat eden kripto paralar arasında sayılmaktadır.

IOST’ i Binance , Huobi ve Kucoin borsalarından alabilir ve yatırım yapabilirsiniz.


coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir