Haberler

Juniper Research: Büyük çöküş olabilir

1xbit

Juniper Research adlı araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre tüm dünyada git gide daha fazla azalabilecek olan küresel talep dolayısı ile azalacak olan kripto para piyasası hacminin ve son dönemdeki fiyat düşüşlerinin piyasa hacmi oranlarında ciddi yan etkilere sebep olabilecek olduğu ve bunun sonucunda 2019 ila 2023 yılları arasında kripto para piyasalarının çökebilecek olduğunu açıkladı. Yayınlanan araştırma sonuçlarına göre, insanların 2019 ila 2023 yılları arasında kripto para alım taleplerinin çok büyük oranda düşebilecek olduğu, bunun sonucunun ise çok kritik düzeye varabilecek kadar büyük sonular getirebilecek olduğu açıklandı.

Juniper Research: Hazır olmalı

Juniper Research, araştırmasına göre 2019 ila 2023 yılları arasında kripto paraların çöküşüne hazır olmak gerekiyor. Bunun nedeni olarak ise olası bir çöküş durumunda tüm yatırımcıların mağdur olması ve kayıplar yaşaması mümkün olacağından dolayı, eğer ki dikkatli hareket edilmezse ve dikkatli olarak yatırımlar kontrol edilemez ise insanların çok büyük oranlarda zarar etmeleri meydana gelebilecek ve bunun sonucunda kripto para piyasasında milyarlarca dolarlık yatırımlar yok olabilecek kadar büyük sonuçlar verebilir.

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir