Justin Sun Tweet'ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi - Coin Bilgi
Haberler

Justin Sun Tweet’ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi

coinbilgi

TRON’un ve aynı zamanda BitTorrent’in de sahibi olan Justin Sun, BitTorrent Token’in (BTT) fiyatı üzerindeki etkisini bir kez daha kanıtladı. Sun, Twitter hesabından yakın zamanda büyük bir duyuru yapacaklarını açıkladı ve BTT’nin fiyatı %16’dan fazla yükseldi. İlginç bir şekilde, Sun, duyurunun ne olduğuna dair hiçbir ipucu vermedi.

Justin Sun, Twitter hesabını oldukça aktif kullanıyor ve takipçilerine projeleri hakkında sıkı sık bilgi paylaşımı yapıyor. Ancak Sun bugün oldukça farklı bir şey yaptı. Ne hakkında olduğunu bile açıklamadan yakın gelecekte bir duyuru yapacaklarını açıkladı.

Esasen bir şey açıklamadığı gerçeğinden bağımsız olarak, BitTorrent Token’ın (BTT) fiyatı, tweetin ardından anlamsızca yükseldi. Gün içerisinde BTT fiyatı, Sun’ın ve popülaritesinin etkisiyle yüzde 16’dan fazla yükseliş yaşadı.

Justin Sun aklına gelen fikrin gerçekleşme ihtimalinin %70 olduğunu belirtmesine rağmen, takipçilerine umut satmaya devam etti. Olumlu gelişmeleri belirtmekle, toplumu yanıltmak arasında ince bir çizgi var ve Justin Sun bu durumun farkında değil. 

BitTorrent token ile ilgili hazırladığımız içeriğimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir