2 Adımda Binance'ten Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Almak -
Bitcoin, Haberler

2 Adımda Binance’ten Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Almak

coinbilgi

Bitcoin’de yaşanan son yükselişler, kripto para piyasasının yeniden ilgi odağı haline gelmesine neden oldu. Kripto paralar kamuoyunda daha geniş kitlelere ulaştı ve piyasaya yeni yatırımcı girişi başladı. 

Kripto para satın almak aslında hiç de zor olmasa da piyasaya yeni giriş yapan kullanıcılar ilk olarak kredi veya bankamatik kartlarıyla Bitcoin satın almayı tercih ediyor. Bu yazımızda sizlere dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsası Binance üzerinde kredi kartıyla iki adımda nasıl kripto para satın alabileceğinizi göstereceğiz. 

1- İlk olarak Binance’a giriyoruz. Eğer Binance hesabınız yoksa buradaki linke tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Daha sonra Fonlar sekmesinin en alt kısmında yer alan Buy With Credit Card’a tıklayarak işlemimize başlıyoruz.

2- Burada kullanıcıları oldukça basit bir arayüz karşılıyor. Almak istediğiniz kripto para birimini ve almak istediğiniz miktarı seçip kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenin ardından satın aldığınız kripto paralar, 10 ila 30 dakika içerisinde cüzdanıza ulaşıyor.

Binance üzerinden kredi kartınızla satın alabileceğiniz kripto paralar ise şu şekilde: Bitcoin XRP, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash

Binance borsasına üye olmak için buraya tıklayın

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

  1. Kredi kartıyla Bitcoin satın almak bu yöntemle çok kolaymış teşekkürler…

  2. Kredi kartıyla Binance’den Bitcoin satın aldım bu sayede 🙂

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir