• BTC : 52433.29 ₺
  • BCH : 2041.35 ₺
  • ETH : 1028.46 ₺
  • LTC : 351.04 ₺
  • XRP : 1.43376 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Milyarder Girişim Kapitalisti 250 Bin Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahminini Revize Etti

Milyarder yatırımcı Tim Draper, 250 bin dolarlık Bitcoin fiyat tahminininde küçük bir değişikliğe gitti. Daha önce sürekli olarak Bitcoin’in 2023 yılının başında 250 bin dolara ulaşacağına ilişkin söylemlerde bulunan Draper bu tahminini 3 yıl revize etti.

Tim Draper, yaptığı açıklamada Bitcoin’in önümüzdeki yıl içerisinde kolaylıkla 250 bin dolara ulaşabileceğini ve bu nedenle de tahminini 3 yıl geriye çektiğini ifade etti. Geride bıraktığımız haftalarda yine aynı konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Draper, Bitcoin’in 3 yıl içerisinde 250 bin dolara ulaşacağını belirtmiş ve bu iddiasının 2020 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen blok ödülü yarılanmasıyla ilgisi olmadığının altını çizmişti.

Ancak şimdi görünen o ki Tim Draper, 2020 yılının Mayıs ayındaki blok ödülü yarılanmasıyla Bitcoin’in çok ciddi bir yükseliş trendine gireceğini düşünüyor. 2020 yılında Bitcoin’de 250 bin dolarlık fiyat seviyesinin görüleceği konusunda oldukça iddialı olan Draper, daha fazla kadının Bitcoin’deki düşük işlem ücretlerini fark etmesiyle ödemelerinde kripto paraları tercih etmeye başlayacağını kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Coinbase 100 Milyon Dolarlık Gözde Platformunu Kapatma Kararı Aldı başlıklı makalemizde Coinbase, Coinbase earn ve earn.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.