• BTC : 49507.88 ₺
  • BCH : 1794.86 ₺
  • ETH : 1154.23 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.35232 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Mt.Gox eski CEO’su Mark Karpeles Kimdir?

primexbt

Mt.Gox eski CEO’su Mark Karpeles, son dönemde adı sık sık basında paylaşılması ile tanınıyor. Türkiye ve dünyada kripto para dünyasının en fazla tanınan isimleri arasında ilk sıralarda yer alan Mt.Gox eski CEO’su Mark Karpeles, ” Bir veya iki yıl içerisinde tekrar bir iş bulabileceğimden hiçbir şekilde emin değilim. Bu yüzden tam zamanlı normal bir iş bulamıyorum.” fadelerini kullanması ile kripto para dünyasında gelecek sene kötü durumların olabilecek olduğu iddiasında bulundu şeklinde yorumlandı.

Başarılı Olamaması…

Andrew Lee ise bu konuya dair açıklamalarında geçtiğimiz ay ”Mark savaştı ama başarılı olamadı. Ve başarısız olmasına rağmen onun yetenekleri, tecrübesi ve işin nasıl yapıldığını bilmesi hala devam etmekte. Bunun gibi bir -savaş alanı tecrübesi olan – savaşçıyı tekrar savaş alanına getirmek bana çok mantıklı geliyor. Bu savaşın önemli bir noktasında Mark’a ikinci bir şans vermek benim en çok istediğim fırsatlardan birisi. Titanik gemisini inşa eden adamın sırf gemi battığı için başka bir gemi inşa etmemesi gerektiğini söylemeye cür’et edemem.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir önceki yazımız olan ''Bu Kriz Dönemi Tam Zamanı'' başlıklı makalemizde Pantera Capital, Pantera Capital CEO ve Pantera Capital CEO’su hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.