• BTC : 41231.74 ₺
  • BCH : 1205.08 ₺
  • ETH : 826.2 ₺
  • LTC : 251.2 ₺
  • XRP : 1.24285 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Müjde! Binance’in iOS Uygulaması Yeniden AppStore’daki Yerini Aldı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iOS uygulamasının bir aydan uzun süredir erişime kapalı olması nedeniyle ağır eleştiri altındaydi. Bir süredir iOS platformunda uygulama problemleriyle yüzleşen Binance cephesinden sonunda sevindirici haber geldi.

Binance iOS Uygulaması

Kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği borsalar arasında ilk sırada yer alan Binance,  iPhone’larda artık kronikleşmeye yüz tutan uygulama sorununu çözmüşe benziyor. Daha önce iOS’un platform mağazası AppStore’a birkaç kez yüklenip kaldırılan Binance mobil uygulamasını kullanıcılar bir süredir borsanın internet sitesinde yer alan bir bağlantı üzerinden indirebiliyordu. Fakat bu bağlantının da Binance’in resmi sitesinden kaldırılması eş zamanlı olarak kullanıcıların da kazan kaldırmasına neden olmuştu.

Binance iOS Uygulamasını Nasıl Yüklenir?

Reddit ve Twitter gibi kripto para yatırımcılarının sıklıkla kullandığı platformlarda eleştirilere yanıt veren Binance, sorunun Apple’ın sıkı uygulama kurallarından kaynaklandığını belirterek topu Apple’a atmıştı. Fakat az önce Binance Türkiye resmi Telegram kanalından yapılan açıklamada borsanın iOS mobil uygulamasının yeniden AppStore’a yüklendiği duyuruldu. iPhone kullanıcıları artık uygulama mağazasına giderek “Binance” araması yaptıkları taktirde mobil uygulamayı akıllı telefonlarına indirebilecekler. Ancak siz değerli okuyucularımıza burada önemli bir uyarı yapmakta fayda görüyoruz:

Uygulama mağazalarından akıllı telefonlarınıza indirme yaparken dikkatli olmanızda büyük fayda var. Zira son yıllarda popüler kripto para platformlarının adını kullanarak yatırımcıları hedef alan siber saldırganların ve dolandırıcların sayısı bir hayli arttı.

Bu sıkıntılı süreç Binance’in Türkiye’de de çok ciddi bir itibar kaybına uğramasına neden oldu. Bilindiği üzere Türk kullanıcılar, popüler kripto para borsası Binance’in kullanıcı pastasında çok ciddi bir paya sahip.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir