MyEtherWallet Açık Kaynaklı Ethereum Explorer'ını Duyurdu - Coin Bilgi
Haberler

MyEtherWallet Açık Kaynaklı Ethereum Explorer’ını Duyurdu

coinbilgi

Başlıca Ethereum (ETH) cüzdan sağlayıcısı MyEtherWallet (MEW), 11 Mart’ta resmi MEW Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile yeni açık kaynaklı Ethereum Blockchain explorer’ı EthVM’nin alfa versiyonunun başlatıldığını duyurdu.

EthVM’nin güncel sürümü, Ethereum testnet olan Ropsten ağındaki verileri gösteriyor. Ethereum’un ana ağında (mainnet kurulduktan sonra EthVM,  lider Ethereum explorer’ı Etherscan ile yarışacak.

Haberleri bildiren tweette, MEW, kullanıcılardan araç hakkında geri bildirimde bulunmalarını ve şunları bildirmelerini istedi:

“Hala Alpha’da olduğunu unutmayın – lütfen sorunları ve önerileri bildirin ve platformu geliştirmemize yardımcı olun!”

Cointelegraph’ın Şubat başında bildirildiği gibi, popüler kripto para cüzdanları Myetherwallet ve Electrum kullanıcıları şu anda kimlik avı saldırılarıyla karşı karşıya.

Ethereum zincirini analiz eden son araştırmalar, Ethereum’un toplam dolaşımdaki arzının yüzde 80’inden fazlasının 7.572 adresle yapıldığını gösterdi. Aynı raporda, ETH’nin fiyatının, önümüzdeki beş gün boyunca son beş sert çatalın ardından ortalama  %19 düştüğü iddia ediliyor.

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir