• BTC : 41601.94 ₺
  • BCH : 1208.59 ₺
  • ETH : 834.77 ₺
  • LTC : 254.39 ₺
  • XRP : 1.27528 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Peter Brandt: Şimdi Litecoin (LTC) Ve Ripple (XRP) Satın Alma Zamanı

Kripto para analisti Peter Brandt, LTC / BTC işlem çifti üzerinde büyük bir alım sinyalinin geçtiğimiz günlerde tamamlandığını belirtti. Brandt bu nedenle, Litecoin’in Bitcoin’e karşı tırmanması bekleniyor. Ayrıca Brandt’a göre, XRP de 0.5688 ve 0.6260 dolar seviyelerine yükselebilir.

Litecoin son 24 saatte %16’nın üzerinde değer kazandı ve CoinMarketCap’te ilk 10 kripto para arasında en iyi performansı gösterdi.  XRP ise %5’in üzerinde kazançla sıralamada Litecoin’in birkaç adım gerisinden  geliyor.

Birçok kişi Litecoin’de Ağustos ayında gerçekleşeceği planlanan blok ödülü yarılanmasını yükselişin katalizatörü olarak görüyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda Litecoin yatırımcılarına yeni sürprizler yaşatabilir.

Yaklaşan blok ödülü yarılanması, Litecoin ağındaki madencilik ödüllerini 25 LTC’den 12,5 LTC’ye düşürecek. Bu nedenle birçok yatırımcı azalan arzı nedeniyle Litecoin’in önümüzdeki yıllarda daha değerli hale geleceğini düşünüyor.

Litecoin ABD Doları Karşısında %380 Değer Kazandı

Ek olarak, Binance Research, Litecoin’in son altı ayda %150’den daha fazla değer kazandığını ve madencilik kârlılığının da %125 arttığı  gösteren bir rapor yayınladı. Aynı zamanda, Litecoin, ABD doları karşısında da %380 değer kazandı.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir