• BTC : 52433.29 ₺
  • BCH : 2041.35 ₺
  • ETH : 1028.46 ₺
  • LTC : 351.04 ₺
  • XRP : 1.43376 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Popüler Kripto Para Borsası ABD’deki Faaliyetlerini Resmen Sonlandırdı: İşte Detaylar

2018 yılında Goldman Sachs destekli ödemeler devi Circle tarafından 400 milyon dolara satın alınan popüler kripto para borsası Poloniex ABD’den resmen çekildi. Hamle 18 Ekim’de Poloniex’in Circle’dan ayrıldığını duyurmasından sadece birkaç hafta sonra geldi.

Bir dönemin en popüler kripto para borsası olan Poloniex’in Twitter hesabı üzerinden “ÖNEMLİ” başlığı altında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

ÖNEMLİ: ABD müşterileri artık Poloniex’te işlem yapamazlar. ABD’li müşterilerimiz derhal para yatırmayı durdurmalı ve varlıklarını 15 Aralık 2019’a kadar çekmelidir.

Circle’dan ayrılmasının ardından Poloniex artık büyük yatırımcılar tarafından desteklenecek ve Polo Digital Assets Ltd adı altında faaliyetlerine devam edecek. Poloniex’in Twitter hesabından ayrılığa ilişkin yapılan açıklamadan bir kesit şu şekilde:

“Poloniex’i Circle’dan ayırıp 100 milyon ABD Dolarından fazla yatırım yapmayı planlayan bir yatırımcı grubunun desteğiyle küresel müşterilere yeni özellikler, hizmetler ve varlıklar sunmak için yeni bir şirkete dönüştürüyoruz. Yeni Poloniex için yaptığımız ilk büyük değişiklik, 21 Ekim 2019 tarihinden geçerli olmak üzere, tüm spot işlem ücretlerinin müşterilerinin yıl sonuna kadar %0’a düşürüleceği yönünde.”

 

Öne Çıkan Gelişmeler

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir önceki yazımız olan Socios'tan Beklenen Açıklama Geldi: Galatasaray'ın Taraftar Token'ı Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.