• BTC : 53411.35 ₺
  • BCH : 2210.62 ₺
  • ETH : 1021.28 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.3899 ₺
  • Al/Sat
Altcoin

Ripple 0.56 dolarda takıldı mı?

Ripple’ın bugün 0.56 dolarda olması bazı yatırımcılar için ”acaba yükselmesi artık bitti mi?” sorularını beraberinde getirmiş olabilir, ancak kripto paraların bir anda durması veya farklı bir fiyat değişimi göstermemesi artık bu piyasada alışılmış olan ve eski tüm yatırımcıların neredeyse kesin bir ifade ile söyleyebilecek oldukları konulardan bir tanesi. Kripto para piyasasının bu konuda çok fazla değişimlere gebe olması ve bir gün içerisinde binlerce dolar değişimler yaşandığı gibi 10 gün boyunca neredeyse hiç belli olmayan değişimlerin yaşandığı görülmemiş durumlar değil ve sık sık buna benzer durumlar yaşanabiliyor.

Ripple hala talep görüyor

Ripple’ın bugün hala talep görüyor olması ve yatırımcıların bir numaralı ilgisini görüyor olması, 2 hafta içerisinde Ripple’ı en değerli konumuna yükseltmek için bazı temelleri attı. Bazıları için ise kripto paralar arasında Ripple’ın adının Bitcoin kadar fazla anılmamasının nedeni olarak ”yatırımcılardan yeteri kadar ilgi ve yatırım alamadığından dolayı bu şekilde takıldı” iddialarına sebebiyet verse bile yatırımcıların yeterli düzeyde Ripple ile ilgilendikleri çok açık basına yansımakta.

Bir önceki yazımız olan Ripple fiyatı 0.56 dolara yükseldi başlıklı makalemizde Ripple hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

24 yaşında olan Fatih, Columbia Üniversitesi'nde okuyor. Henüz daha eğitimine devam eden ancak kripto paralara olan ilgisi ile de dikkat çeken yazarımız kripto paraların geleceğini oldukça olumlu görmesinden dolayı bu alanda içerikler hazırlamakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.