• BTC : 53411.35 ₺
  • BCH : 2210.62 ₺
  • ETH : 1021.28 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.3899 ₺
  • Al/Sat
Altcoin

Ripple fiyatı tekrar düşüşe geçti

Ripple fiyatında 0.58 dolardan hemen sonra düşüş başlamıştı ve başlayan düşüşün durmaması sonucunda 0.11 dolar kayıp yaşandı. Bir anda piyasada rekor etki yaratan Ripple, kısa süre yükselişine devam etmesinin ardından tekrar düşüş moduna geçmiş ve yatırımcılarına ”ben düşüyorum” mesajını vermişti. Kripto para piyasasını yakından etkileyen bu düşüş ve yükseliş ise en çok Ripple yatırımcılarının kendisini vurdu. Sadece 1 hafta içerisinde %20’den daha fazla gelir kaybına uğrayan ve yeni alım yapanlarda %22 oranında kayıplara sebep olan Ripple, bu adımı ile yatırımcıların güvenini daha yeni yıla girmeden ve rekor seviyelerinin beklendiği Aralık ayı gelmeden güven kaybetti.

Ripple’ı satan satana

Kısa süre önce rekor kırmasına aldanarak hemen alım yapmaya başlayan sabırsız yatırımcıların büyük kısmı, şimdi ise nasıl satış yapacak olduklarını düşünerek zararına 0.47 dolar fiyat ile satış yapıyorlar. Gelecek 1 ay içerisinde piyasa durumunda Ripple için değişim beklenmezken, olumlu yönde artışların rekor seviyelerin başlayacağı güne kadar olumsuz seyretmesi beklentisi oluştu. Bunun nedeni ise aniden çok büyük düşüş yaşamasından kaynaklandı.

Bir önceki yazımız olan Ripple CEO'su açıklama yaptı, fiyat düşmeye başladı başlıklı makalemizde Ripple hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.