• BTC : 49687.63 ₺
  • BCH : 1853.37 ₺
  • ETH : 954.29 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.31183 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Selcoin’in Bitcoin Kitabı Satışa Sunuldu

Twitter’da Selcoin adlı kullanıcı adı ile Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilgili sürekli yorum ve açıklamalar yapan ancak bugüne kadar birçok kullanıcının kitabını çıkarıp çıkarmayacak olduğunu sorduğu Selcoin hesabının sahibi bugün Bitcoin ile ilgili kitabını satışa sunduklarını açıkladı. Kripto paralar ile ilgili olarak Türkiye’de çok fazla kişi bilgi sahibi değil ve bu durum dünyanın birçok ülkesinde geçerli.

Kripto paralara dev milyarderler tarafından güvenilmemesi ve sıradan insanların nakit rezervlerini doldurması, bununla birlikte altın alımı yapması Bitcoin’in geri planda kalmasına neden oluyor. Bir banka tarafından kasa sunulmaması ve Bitcoin’lerin depolandığı yerlerin bazı kullanıcılara güvenli gelmemesi gibi nedenler dolayısı ile Bitcoin genellikle bir adım geride kalıyor.

Ön Siparişe Açıldı

Selcoin tarafından satışa sunulan ancak şu aşamada ön siparişte olan Bitcoin kitabının içerisinde kripto paralara dair birçok bilginin olduğu paylaşıldı. Şu aşamada 50 bine yakın takipçisi bulunan Selcoin’in bu kitabını almak isteyenlerin Selcoin hesabını ziyaret ederek ilgili ön siparişe sunulduğu site üzerinden satın alım işlemlerine başlayabilecek olduğunu belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Michael Novogratz: Yaşlılar Daha Fazla Şüpheci başlıklı makalemizde ab, abd ve Michael Novogratz hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

22 yaşında olan Meliha, üniversiteden mezun olmasının ardından Bitoin'e bir heves ile yatırım yapmaya başladı. İngilizce ve Almanca dil bilgisine sahip olan yazar arkadaşımızın uzmanlık alanı ise altcoinler.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.