• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Haberler

SICAK GELİŞME: ABD Başkanı George H. W. Bush’un Oğlunun Onecoin’den 300 Bin Dolar Aldığı Ortaya Çıktı

3.5 milyonu aşkın kripto para yatırımcısını yaklaşık 4 milyar dolar dolandırdığı iddia edilen ponzi şeması OneCoin’e davasına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Law360’da yer alan habere göre Onecoin’in firari elebaşı Ruja Ignatova’nın ABD Başkanı George H. W. Bush’un oğlu Neil Bush’a OneCoin olarak bilinen ponzi şemasıyla ilgili bir toplantıya katılması için 300 bin dolar ödediği ortaya çıktı.

Bush’un OneCoin ile Bağlantısı Locke Lord’u Yanılttı

Uluslararası hukuk firması Locke Lord’un eski bir avukatı olan Mark Scott, OneCoin’le birlikte yasadışı para akladığı iddiasıyla şu anda ABD mahkemelerinde yargılanıyor. Ancak Mark Scott aleyhindeki suçlamaları kabul etmiyor ve her şeyin yasal olduğunu düşündüğünü çünkü eski Başkan George W. Bush’un erkek kardeşi Neil Bush’un Ignatova ile bir araya geldiğini bu nedenle de Onecoin’e karşı güven duyduğunu belirtti.

ABD Mahkemelerinin Oğul Bush Hamlesi Ne Olacak?

Mark Scott bu nedenle güven duyarak Onecoin projesine katıldığını belirtiyor. Mark Scott’un yaptığı açıklamalara bakılacak olursa Onecoin davasının seyri önümüzdeki günlerde oldukça değişebilir. Hatta ortaya çıkan yeni detaylarla birlikte oğul Bush’un da Onecoin davasında yargılandığını görebiliriz.Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıllarda ünlü boksör Floyd Mayweather ve sanatçı DJ Khaled de Onecoin’in yasadışı ICO’suna katıldıkları gerekçesiyle SEC tarafından suçlu bulunmuştu.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir