• BTC : 41394.1 ₺
  • BCH : 1208.88 ₺
  • ETH : 831.67 ₺
  • LTC : 253.05 ₺
  • XRP : 1.26588 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Sıcak Gelişme: Binance 30 İşlem Çiftini Delist Ediyor

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance 30 işlem çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Yapılan açıklamanın ardından söz konusu kripto paralar %50’ye varan değer kayıpları yaşadı.

Binance’ten Bugün İtibariyle Kaldırılacak Pariteler

Binance, delist hamlesini likidite ve kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla yaptığını duyurdu. 30 Eylül 2019 Türkiye saati ile 11.00’den itibaren Binance’ten kaldırılacak  işlem pariteleri şu şekilde:

DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC.

Çöküşün Önüne Geçilebilecek Mi?

NPSX örneğinde görüldüğü gibi Binance’te birçok güçsüz kripto para farklı paritelerde deyim yerindeyse dibi görmüştü. Bu nedenle uzun zamamdır Binance’ten bu kripto paralar için delist hamlesi gelmesi bekleniyordu.

Yapılan açıklamanın ardından NPXS ile DENT  %25, BTT %17, WIN ise  %50’lik değer kaybı yaşadı.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir