Sıcak Gelişme: Bitcoin 8.600 Dolara Yükseldi - Coin Bilgi
Bitcoin, Haberler

Sıcak Gelişme: Bitcoin 8.600 Dolara Yükseldi

coinbilgi

Bitcoin kısa vadeli bir konsolidasyon döneminden sonra dakikalar önce 8.600 dolar bandına dokundu. Şu anda kripto para piyasasında Bitcoin öncülüğündeki yükselişin bir boğa momentumunun işareti olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin önümüzdeki saatlerde 9.800 dolara kadar yükselebilir. 

Analistler, Bitcoin’in haftalık kapanışını 8.400 dolar seviyesinde yapacağını zaten tahmin ediyordu. Ünlü analist Josh Rager, Bitcoin’in 8.300 dolar direncini kırması durumunda 9.600 dolara kadar yükselmesini beklediğini belirtmişti. 

Celsius Network’ün kurucusu Alex Mashinsky, BTC’nin yakında 10.000 $ ‘a dokunmasını beklediğini ifade etti. Alex Mashinsky şu açıklamalarda bulundu:

Sanırım bir düzeltme görmeden önce on binin üzerine çıkacağız. Çünkü bu adamlar sıkılacak. Acıyı henüz görmedik.

Bitcoin’deki hızlı yükseliş momentumu yavaşlamaya başladı. Piyasa hakkında tahminde bulunabilmek için günlük ve haftalık mum kapanışları oldukça önemli.  

coinmag

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir