Sıcak Gelişme: Sun, Bugünkü Büyük Duyuruda Tron-Apple İşbirliğini Açıklayabilir - Coin Bilgi
Haberler

Sıcak Gelişme: Sun, Bugünkü Büyük Duyuruda Tron-Apple İşbirliğini Açıklayabilir

coinbilgi

Twitter’da dönen yeni bir söylentiye göre bu akşam WWDC 2019’da Apple-Tron işbirliği açıklanabilir. 

Tron’un kurucusu Justin Sun haftalar önce 26 Mayıs’ta Tron ve Bittorrent Token ile alakalı ilginç gelişmelerin yaşandığını ve 1 Haziran’da bu gelişmelerle ilgili açıklama yapacağını bildirmişti. Sun o dönemde bu şaşırtıcı gelişmenin gerçekleşme ihtimalinin ise %70 olduğunu belirtmişti. 

Bu açıklamaların ardından hem Tron’da hem de BTT’de çok ciddi yükselişler yaşanmıştı. Öyle ki BTT Sun’u-ın bu açıklamaları nedeniyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. 

1 Haziran geldiğinde duyurusunu yapmak yerine 3 Haziran’a ertelemeyi tercih eden Sun şunları kaydetmişti:

Başardım! Blockchain topluluğu için çok güzel bir gelişme. Büyük duyuruyu 3 Haziran’da yapacağım. Beklemede kalın!

Nihayet o gün geldi çattı. Yatırımcılar, özellikle de Sun’ın geliştirdiği TRX ve BTT’ye yatırım yapan yatırımcılar dört gözle duyuruyu bekliyor. 

Justin Sun’ın büyük duyurusu ile Apple’ın en prestijli konferanslarından WWDC 2019’un aynı tarihe denk gelmesi yatırımcıları heyecanlandırdı. Zira kripto para topluluğunun çılgın çocuğu Justin Sun’ın böylesine çılgın bir  işbirliğini duyurma ihtimali de var. 

Sizce Justin Sun’ın bugünkü duyurusu ne hakkında olacak. Bize görüşlerinizi yorumlar aracılığıyla bildirebilirsiniz. Ayrıca son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir