• BTC : 53411.35 ₺
  • BCH : 2210.62 ₺
  • ETH : 1021.28 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.3899 ₺
  • Al/Sat
Haberler

SICAK GELİŞME: Türkiye Merkezli Bu Borsa Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı

Geride bıraktığımız yıl AktifBank iştiraki olarak kurulan kripto para borsası Bitmatrix faaliyetlerini durdurma kararı aldığını açıkladı. Borsanın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Şirket yönetimi tarafından Bitmatrix kripto varlık alım-satım platformunun faaliyetlerini durdurulmasına karar verilmiştir. Bu doğrultuda para ve kripto varlık alım-satım hizmetleri sonlandırılmıştır. Emir defterinde (tahtalarda) bulunan tüm emirler iptal edilmiştir. Kullanıcılar, Bitmatrix platformuna mevcut giriş yöntemleri ile login olarak sadece TL veya kripto varlık çekim talimatı verebilecektir. Kullanıcıların en geç 31.12.2019 tarihine kadar Bitmatrix platformunda bulunan TL varlıklarını banka hesaplarına, kripto varlıklarını ise “kripto varlık cinsi”nden başka bir cüzdana (kişisel cüzdana ve/veya borsa ya da cüzdan hizmeti sağlayan diğer şirketlerde bulunan cüzdanlara) çekmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Bu yıl hacim yetersizliği nedeniyle Klascoin, uğradığı saldırı sonucu ise ByeBit adlı yerel kripto para borsası faaliyetlerini durdurma kararı almıştı.

Bir önceki yazımız olan ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) Başkanından Kripto Para Çağrısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.