1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Skrill Ödeme Yöntemini Kullanarak Ripple Satın Almak Artık Mümkün!

Skrill Ödeme Yöntemini Kullanarak Ripple Satın Almak Artık Mümkün!

Skrill Ödeme Yöntemini Kullanarak Ripple Satın Almak Artık Mümkün!

Dünyanın önde gelen ödeme yöntemlerinden birisi olan Skrill kullanıcıları artık Skrill ödeme yöntemini kullanarak Ripple (XRP) satın alabilecek. 

Milyonlarca kişinin kullandığı İngiltere merkezli ödeme ağı Skrill tarafından yapılan açıklamada artık kullanıcıların Skrill üzerinden Ripple (XRP) satın alabilecekleri açıklandı. 

Odak noktasına banka işlemleri ve uluslararası ödeme hizmetlerini alan Ripple yeni ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük ödeme yöntemi seçeneklerinde birisi olan Skrill ile ortaklığa giden Ripple yatırımcılar için önemli bir kolaylığa imza attı. 

Oluşturulan yeni ortaklıkla birlikte kullanıcılar Skrill üzerin Ripple (XRP) satın alabilecek. 

Skrill İle Ripple Satın Alınabilecek!

Banka işlemlerine odaklanan Ripple, bir yandan ödeme teknolojilerini geliştirmeye devam ederken diğer bir yandan da kullanıcılar tarafından benimsenmek ve kolay satın alınmak için yeni çözümler üretiyor. İngiltere merkezli dünyanın en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden birisi olan Skrill ile ortaklığa giden Ripple artık Skrill ödeme yöntemini kullanarak satın alınabilecek. 

Kullanıcılar Skrill ödeme platformunu kullanarak aşağıdaki platformlardan Ripple (XRP) satın alabilecek.

  • Virwox
  • LakeBTC
  • BitPanda
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Milenyum'da internetle tanışan Burak, dijital çağa ayak uydurmak ve keşke dememek için yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmeyi ve edindiği bilgileri paylaşmayı çok seviyor.

Yorum Yap