Tom Lee'den 2018 Sonu Tahmini - Coin Bilgi
Bitcoin

Tom Lee’den 2018 Sonu Tahmini

coinbilgi

Ünlü yatırımcı ve analist uzmanı olan Tom Lee, son dönemde açıklamalarında her zaman belirttiğinden farksız olarak Bitcoin’in sürekli olarak yükselecek olduğunu öngörüyor. Türkiye’de ve dünyada ilgi üzerine ilgi görmeye başlayan kripto paralar arasında ilk sırada bulunan Bitcoin hakkında eğer ki Tom Lee tarafından ortaya atılan iddialar doğru çıkarsa Bitcoin bu yılın sonunda tekrar 25.000 dolar seviyesine ulaşacak.

Bu seviye ile ilgili olarak Tom Lee‘nin açıklamasına göre yatırımcıların son dönemde gördükleri üzere sürekli yeşil ışık yakan bir kripto para dünyasında oldukça fazla ilgi göstermeleri ve yeşil ışığın yanması ile birlikte seviyenin üst yönlü olarak hareket edecek olduğunu iddia ediyor.

Tahminler Farklı Farklı

Tom Lee ve diğer uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar, ortaya atılan tahminler sürekli olarak farklı farklı olmasından dolayı yatırımcıların aklında ise soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Kripto paralar ile ilgili olarak başta ABD’li yatırımcılar ve analistlerin açıklamaları dikkat çekerken, hemen ardından ise Asyalı yatırımcıların açıklamaları dikkat çekiyor. Zira Asya ülkeleri ve ABD kripto paranın döndürüldüğü yerler olarak tanımlanıyor.

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir