• BTC : 49513.09 ₺
  • BCH : 1833.31 ₺
  • ETH : 949.58 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.30432 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Tradingview Analisti: BNB Kısa Süre İçerisinde Yükselişe Geçecek

Tradingview’daki bir trend analisti BNB token’ın fiyatının kısa vadede yükselişe geçeceği görüşünde. Analiste göre, fiyat aşağı yönlü trend çizgisini kırdı ve böylece trendin tersine döneceğinin sinyallerini veriyor. BNB şu anda, fiyat 20.33 dolardan işlem görüyor.

BNB’nin kısa vadede başka bir parabol eğilimine girmesi oldukça olası. Tradingview analisti Dlavrov, BNB’nin fiyatının aşağı yönlü trend çizgisini kırdığına ve bu durumun ters yönlü bir yükseliş eğilimi olduğuna işaret ediyor. Analist, satın alma aralığının ise 14 ile 21 dolar arasında olduğunu belirtiyor.

BNB’nin fiyatı son yedi gün içinde iki kez 21 dolara kadar yükseldi ve kısa vadede ise 32 dolara yükselmesi bekleniyor. Haziran ve Eylül ayları arasında 40 dolarla tüm zamanların rekorunu kıran BNB aynı dönemde 14 dolarla dip yapmıştı. Binance Coin’in fiyatı Eylül ayının başından bu yana 21 doların üzerinde işlem görmedi. Analistler, BNB’ye girmek isteyen yatırımcıların 18.5 dolara stop koyması gerektiğini öngörüyor.

Kaynak: Coinnounce

Öne Çıkan Gelişmeler

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir önceki yazımız olan Popüler Kripto Para Borsası ABD'deki Faaliyetlerini Resmen Sonlandırdı: İşte Detaylar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.