Tron Haftasonu %28 Değer Kazandı: Peki Justin Sun Neyin Peşinde? - Coin Bilgi
Haberler

Tron Haftasonu %28 Değer Kazandı: Peki Justin Sun Neyin Peşinde?

coinbilgi

Piyasa kapitalizasyonunuzu iki günde 650 milyon dolar arttırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Tron’un kurucusu Justin Sun’dan size bu konuda yol gösterebilir. 

Tron Vakfı’nın CEO’su Justin Sun, geçtiğimiz hafta, 1 Haziran’da çok büyük bir duyuru yapacağını açıklamıştı. Ancak hiç kimse Sun’ın ne hakkında duyuru yapacağını bilmiyordu. Justin Sun bu açıklamasıyla yine bir takım şeytanlıklar peşinde miydi bilinmez ancak başarıya ulaşmış gibi görünüyor.

Justin Sun’ın Tron’u bugün 10 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Tron bugün Binance’te 0,041 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Tron, son yükselişlerle birlikte hafta sonu %28, haftalık bazda ise %55’in üzerinde değer kazandı. Popüler altcoin’in piyasa değeri ise yıllık bazda %103 artış göstererek 2,71 milyar dolara ulaştı. 

Justin Sun’ın Pazarlama Stratejisi

Justin Sun’ın bu iddialı açıklamasını Tron’daki fiyat artışını tetiklemek için yaptığı belli ancak çok dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü bu tarz asılsız söylemler, bir anda ters tepebilir ve grafiği kırmızıya boyamak suretiyle Tron için tehlike çanlarının çalmasına sebebiyet verebilir. 

Yatırımcılar eğer Tron’da bir alım fırsatı görürlerse bunu değerlendireceklerdir ki son birkaç günde yaşanan yükselişler bu durumu kanıtlar nitelikte. Ancak Justin Sun’ın duyuru çığırtkanlığı bir pazarlama stratejisine dönüşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir