Trendlerdeki Yazı

Türkiye’nin ödeme platformu Pay.com.tr Paykasa satışına başladı

Türkiye’nin ödeme platformu Pay.com.tr Paykasa satışına başladı

Paykasa Nedir?

İnternet ortamında güvenilir bir biçimde alışveriş yapmanıza olanak sağlan elektronik paradır. Türkiye’de popülerliği her geçen gün artan Paykasa’yı birçok platformda kullanmak mümkün hale geldi. Facebook, Instagram, Google Play ve Apple Store’ da, bahis ve oyun sitelerinde ve bir çok e-ticaret sitesinde kullanılan ödeme biçimi olan Paykasa, internet ortamında Elektronik Para yada Epin olarak adlandırılabilir. Paykasa’nın temel hedefi internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir ödeme imkanı sunmaktır. İnternet ortamında yapılan alışverişler masrafsız, ekonomik ve oturduğunuz yerden yapılabildiği için Paykasa’yı kullanan kitle gün geçtikçe artmaktadır. Elektronik para olmasının yanında Bitcoin’den farklı olarak değerinin sabit kalması, herhangi bir artış yada azalış yaşamamasıdır. Ön ödemeli olduğundan değeri siz ne kadar para yüklerseniz o değerdeki paranız korunur.

İngiliz Ceresline Voucher Limited tarafından ortaya sürülen Paykasa, genellikle kredi kartı olmayan veya kişisel bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen kişilerce kullanılmaktadır. İnternet ortamında özellikle günümüzde kredi kartı hırsızlığın arttığı bu dönemde kendi kredi kartı yerine Paykasa’yı kullananların sayısı oldukça fazla.

Paykasa Kart, harf ve rakamlardan oluşan, güvenlik kodu (CVC) bulunan ve aynı zamanda da son kullanım tarihine sahip olan 16 haneli sanal karttır. Kendi kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve size güvenli bir alışveriş imkanı sunar. Kredi kartından farklı olarak, Paykasa ön ödemelidir ve herhangi bir faiz ödemesi yapılmamaktadır.

Türkiye’nin en önde gelen Paykasa satış sitesi olan pay.com.tr ise Paykasa Kart satışına geçtiğimiz günlerde başladı.

Paykasa Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için : https://pay.com.tr/paykasa/

Caner Karadere

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Paykasa kart nedir ilk defa duyuyorum. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.