• BTC : 53411.35 ₺
  • BCH : 2210.62 ₺
  • ETH : 1021.28 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.3899 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Twitter analisti “Ripple’da boğa döngüsü başlıyor” dedi ve 28 dolarlık XRP analizini paylaştı

Piyasanın en büyük üçüncü kripto para birimi hala 0.21 dolardan işlem görürken, bir kripto para analisti XRP’nin gelecek yıl 28 dolara ulaşacağı biraz gerçekçi olmayan bir fiyat tahmininde bulundu.

2018’de 3 doların üzerine yükselerek herkesi şaşkınlık içerisinde bırakan XRP, o gün bu gündür kötü bir performans sergilemeye devam ediyor. Ripple’ın aktif genişleme stratejisi, 0.3 dolar seviyesinde bile tutunmayı başaramaması nedeniyle XRP yatırımcılarını mutlu etmenin bir hayli uzağında.

Öyle ki San Francisco merkezli şirketin hemen hemen her ay piyasaya sürdüğü yüklü miktardaki XRP arzı nedeniyle bazı yatırımcılar şirkete cephe almış durumda. Zira bu yüklü satışlarla yatırımcılarda Ripple’ın XRP fiyatını kontrol altında tutarak yükselmesini önlediği algısı oluşmuş durumda. Ancak, şimdi tüccarlar gelecek yıl yeni bir boğa koşusu olacağını söyleyen grafiklerde işaretler bulmuş gibi görünüyor.

2020’deki boğa sezonunda 28 dolar olacak

D.I.Y Investing adlı analist yaptığı incelemeler sonrasında XRP’nin döngüsel zaman dilimleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. XRP’de gerçekleşen düşüş döngüleri, 1 yıllık bir yükseliş döngüsünün ardından iki yıl sürüyor. Bu, verilere göre, 2020 yılı popüler kripto para için yükseliş anlamına geliyor. D.Y.I Investing, XRP’nin 28 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

 

Söz konusu paylaşım, Twitter’da tepkileri de beraberinde getirdi. Öyle ki bazı yatırımcılar birkaç kez gerçekleşen bir şeyin döngü olamayacağını belirtti.

Bilinmeyen cüzdanlara transfer edilen 50 milyon XRP

Bu arada, tüm büyük XRP işlemlerini izleyen @XRPL_Monitor Twitter hesabı, bir cüzdandan diğerine yapılan 50 milyon XRP’lik bir işlemle ilgili verileri yayınladı. XRPscan’a göre, hiçbir cüzdanın kayıtlı bir sahibi yok.

Gönderenin bakiyesi işlemden sonra 100 milyon XRP’ye geriledi. Şu anda cüzdanında 50 milyon XRP bulunan alıcının önceki bakiyesi ise sıfırdı. @XRPL_Monitor’ün paylaşımına gelen yorumlarda kullanıcılar söz konusu transferin arkasında kurumsal yatırımcıların olabileceği varsayımında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Popüler Analist Uyardı: Bitcoin'in 9 Bin Dolara Yükselmesi Bir Şeyi Değiştirmeyecek başlıklı makalemizde MAGIC hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

#Bitcoin, #Blockchain ve kripto paralar hakkında güncel bilgiler, haberler ve analizler | News and analysis about cryptocurrency’s in #Turkish language

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.