Haberler

Uyarı: 150 Milyon Dolarlık Tether (USDT) Basıldı, Yeni Gelişme Ne Anlama Geliyor?

Whale Allert adlı Twitter hesabından yapılan bir paylaşıma göre, Tether Treasury az önce 150 milyon dolarlık Tether (USDT) bastı.

Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, bu Tether’in henüz dağıtılmadığını söyledi. Ardoino, Twitter’daki paylaşıma hızlı bir şekilde cevap vererek, basılan USDT’lerin gelecekteki talepleri yerine getirmek için kullanılmak üzere hazine cüzdanında bekletileceğini belirtti.. Bu açıklama, USDT’nin henüz piyasada olmadığını ancak  talebin ortaya çıkması durumunda her an piyasaya sürebileceği anlamına geliyor.


Whale Allert’in uyarısının ardından kripto para topluluğu, yeni basılan 150 milyon dolarlık Tether’ın Bitcoin ve altcoin’lere’e akacağı fikri yüzünden çok heyecanlandı. Ancak, şu anda durum böyle değil, USDT nasılmış olmasına rağmen henüz piyasaya sürülmeyecek.

Talebin Tether fiyatını 1 doların üzerine çıkarması durumunda yeni Tether basılıyor. Yeni USDT’ler en kısa sürede piyasaya girecek ve Tether’ın fiyatını 1 dolara sabitleyecek. Daha fazla insanın Bitcoin ve altcoin satın almaya başlaması ve fiyat istikrarının sağlanması için önümüzdeki günlerde basılan Tether’ların piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tether aynı zamanda, piyasalar düşmeye başladığında ve çok sayıda yatırımcı hızla düşmekte olan bir piyasada istikrarlı bir zemin bulmak için Tether’e kaçtığında basılıyor.

 

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir