• BTC : 49872.97 ₺
  • BCH : 1809.07 ₺
  • ETH : 1170.89 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.36524 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Uzmanlar Açıkladı: Ripple 2019 Yılında 20 Kat Artabilir mi?

primexbt

Ayı sezonu kripto para piyasasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Bundan en fazla nasibini alan kripto paralardan biri de XRP oldu. Ancak uzmanlara göre Ripple 2019 yılında 20 kat artış yaşayabilir.

Ripple 2019’da 20 Kat Artabilir

Ripple Labs’in başarılı CEO’su Brad Garlinghause’un katıldığı her toplantıda şunu söylüyor:

Ripple, Blockchain teknolojisini kullanmak isteyen bankalar ve finansal kurumlar için müthiş bir fırsat sunuyor.

Ripple’ın CEO’su burada vizyonlarını açıkça belli ediyor ki zaten 2017 ve 2018 yılında Ripple’ın bankalarla ve finans kurumlarıyla yaptığı işbirliği anlaşmalarını anında duyurmuştuk. Ripple kendine çizmiş olduğu vizyon ve misyona uygun olarak gelecekte SWIFT’i tahtından etmek için güç toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Euro Exim Bank, sınır ötesi ödemelerde SWIFT yerine Ripple’ı kullanacağını duyurmuştu. Ayrıca dün yayımladığımız bir haberde de Ripple’ın Uzak Doğu’daki havale piyasasının hakimiyetini ele geçirmek için adımlar attığını belirtmiştik. Ripple’ın ayı sezonundaki azmine bakacak olursak önümüzdeki dönemde en çok ses getiren kripto paralardan biri olması kaçınılmaz. Ripple şu ana kadar 200’ü aşkın bankayla çoktan ortaklık kurdu bile.

Ripple 2019’da Kaç Dolar Olacak?

Ripple basım saatinde 0,30 dolardan işlem görüyordu. Bu belki de yatırımcılar için bir fırsat olabilir çünkü uzmanlar Ripple’ın 2019’da 5 dolara ulaşacağını öngörüyor ve bu yaklaşık 16 katlık bir artış. Elbetteki tahminler her zaman yanıltabilir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin'de Tarihe Tanıklık Ediyoruz başlıklı makalemizde Bakt, blok yarılanması ve etf hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.