Sponsorlu

Türkiye Merkezli Popüler Kripto Para Borsası Vebitcoin Algorand’ı (ALGO) Listeledi

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

İçindekiler

Türkiye’nin en önemli kripto para borsalarından Vebitcoin, Coinbase, Binance gibi küresel borsaların radarındaki bir kripto para projesini listelediğini duyurdu. Vebitcoin cephesinden 9 Ağustos’ta yapılan açıklamada cüzdan yatırma ve çekme işlemlerine başlanıldığı market takas işlemlerine ise 19 Ağustos’ta başlanılacağı belirtildi.

Algorand (ALGO) Nedir?

Bu projenin  Türkiye’de yatırımcılar ile buluşturmaktan ve bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Algorand projesinin amacına gelecek olursak Algorand’ın günümüz Blockchain sektöründeki güvenlik, ölçekleme ve merkezsizlik ile ilgili sorunları çözmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Peki tüm bunların yanı sıra Algorand adlı projenin en çok dikkat çeken özellikleri nelerdir?

Algorand ağında PoS kullanıldığı için ağda çok fazla elektrik tüketimine gerek kalmıyor. Ağdaki gelecek bloğu doğrulama işi herhangi bir madenciye değil tüm Algorand topluluğuna ait. Dolayısıyla ağın bu bağlamda epey güvenli olduğu düşünülüyor. PoS sistemi kullanıldığı için ağın birkaç madencinin tekeline düşmek veya merkezileşmeye başlamak gibi bir ihtimali de bulunmuyor. Bu önemli bir ayrıntı olduğunu ve projenin bireysel başarı ile yükseltilebileceğinden ve tamamen kullanıcıların  kar zarar ilişkisi ile belirleyici yol olacaktır.

Silvio Micali tarafından kurulan, Steven Kokinos’un CEO’luğunu, Sean Ford’un ise COO’luğunu üstlendiği Algorand’ın epey parlak bir ekibe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Her zaman 1 adım önde Türkiye’de bulunan yatırımcıların kar sağlamalarını hedefleyen vebitcoin  ekibi olarak sizlere Algorand takas işlemleri açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Yorum Yap