• BTC : 49575.08 ₺
  • BCH : 1854.45 ₺
  • ETH : 951.79 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.3079 ₺
  • Al/Sat
Altcoin

Verge (XVG) Yeni Web Sitesini Yayına Aldı

Popüler altcoinlerden Verge‘nin (XVG) 31 Aralık tarihinde Wraith protokolüne geçmesi bekleniyordu, ancak yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratan kripto para biriminin yöneticileri bu protokole geçiş sürecini henüz açıklanmayan bir tarihe erteleme kararı aldı. Oysa çok daha yüksek gizlilik imkânı sunan bu protokol, mevcut blockchain ağlarından daha hızlı işlem gerçekleştirme avantajına da sahipti.

Söz tutulmadı, XVG çakıldı!

Kamuoyunda oluşan beklenti, 8 Ocak tarihinde Verge’nin Wraith protokolüne geçeceği yönündeydi. Hatta o gece XVG rekor seviyelere ulaşarak 0.23 $ değerine de çıkmıştı. Ancak Verge’nin Wraith protokolüne geçmemesi yatırımcıları öylesine bozguna uğrattı ki, XVG fiyatları 17 Ocak tarihinde 0.061 $ seviyesine kadar geriledi. Bu da para biriminin yüzde 73.4 oranında değer kaybettiği anlamına geliyordu.

Neyse ki şimdilerde XVG ekibi hatalarından ders çıkardıklarını ve kripto para birimini daha da geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Yeni yayına alınan web sitesi de bunun bir göstergesi olarak yorumlanıyor.

Yeni bağış kampanyası başlatıldı

Öte yandan Verge’nin yönetici kadrosu bir de bağış kampanyası başlatarak para birimi üzerine yeni projeler geliştirmek için kaynak oluşturmaya çalışıyor. Verge odaklı projelerin geliştirilmesine katkı sağlamak isteyen yatırımcılar, şu XVG adresine para transfer edebilirler: DLv25ww5CipJngsKMYemBTBWH14CUpucxX

Bu cüzdana gönderilen paralar Verge’nin pazarlama, Ledger Nano S entegrasyonu, iOS cüzdanlarda Wraith protokolünün aktifleştirilmesi ve büyük kuruluşlarla yeni işbirliklerinin geliştirilmesi için harcanacak.

Biz bu haberi hazırlarken ilgili cüzdanda 19.47 milyon XVG toplanmıştı. Bu da yaklaşık olarak 811 bin dolara denk geliyor.

Bir önceki yazımız olan Tron Fiyatı Yüzde 40 Değer Kazandı başlıklı makalemizde Altcoin, tron ve tron fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

26 yaşındaki Ramazan, Diyarbakır'da doğup büyümesinin ardından üniversite eğitimini tamamladı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu olan yazarımız kripto paralar hakkında oldukça tecrübeli ve genç bir yatırımcı olmasının etkisi ile sitemiz bünyesinde içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.