• BTC : 59054.57 ₺
  • BCH : 2449.55 ₺
  • ETH : 1612.95 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.73415 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Vitalik Buterin Kimdir?

primexbt

Vitalik Buterin ile ilgili olarak kim olduğu sorusu sık sık soruluyor. Vitalik Buterin‘in özellikle genç yaşta olması ve kripto para dünyasında adının sık sık duyulması dolayısı ile hakkında birçok iddia ortaya atılıyor ve bu iddialar ile birlikte birçok kişi 24 yaşında olan genç girişimcinin bugüne kadar neler yaptığını ve nasıl başarılı olduğunu soruyor. Vitalik Buterin, genç yaşta kripto paralara olan ilgisinden dolayı oldukça fazla kripto para dünyası hakkında bilgi sahibi olmuş ve daha sonrasında Ethereum adlı kripto para birimini çıkarmış bir girişimcidir.

Vitalik Buterin Hayatı

Vitalik Buterin’in hayatı ile ilgili ise internet üzerinde pek fazla bilgi bulunmadığı gibi kendisi hakkında pek fazla bilgi vermediğini söylemek mümkün. Üniversite mezunu olan genç girişimcinin şimdilerde Ethereum’dan daha fazla kripto para düzenlemeleri ile ilgili de hükümet yetkilileri ile bir araya geldiği söylenmekte. Asya ülkelerinde Buterin’e ilginin en üst düzeyde olduğu, ancak en fazla tanındığı ülkenin ise ABD olduğu bilinmektedir. Vitalik Buterin, hiçbir şekilde Ethereum hediye etmeyeceğim sözleri ile bir ara gündeme gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Coinbase Değeri Hakkında Flaş İddia! başlıklı makalemizde Coinbase, Coinbase değer ve Coinbase değeri hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

28 yaşında olan Caner, aktif olarak kripto paralara uzun süreden beridir ilgi duyuyor. ABD başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat etmeyi seven birisi ve şimdilerde kripto paralar üzerine analizler ve içerikler hazırlıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.