• BTC : 59054.57 ₺
  • BCH : 2449.55 ₺
  • ETH : 1612.95 ₺
  • LTC : 473.02 ₺
  • XRP : 1.73415 ₺
  • Al/Sat
Altcoin

Vitalik Buterin’den ETF Açıklaması

primexbt

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kripto para piyasasında ciddi bir gerilemeye sebep olan ETF’ler ile ilgili olarak açıklama yaptı. ETF dolayısı ile yatırımcıların yatırımlarını ve piyasayı dahi kontrol edemediğini belirten ve tüm dikkatin ETF’ye verildiğini ifade eden Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kripto paraların daha fazla ön planda olmasını ve daha fazla üzerinde durulması gerektiğini açıkladı.

ETF ve benzeri işlemlerin etkisini bir süre sonra yitirecek olduğunu ama kripto paraların asıl önemli etken ve unsur olarak gücünü koruyacak olduğunu belirten Buterin, gelecekte de daha fazla insanın kripto para sahibi olacağını ve bu durumun beraberinde daha fazla yatırımcıyı getirecek olduğunu açıkladı.

Beklentiler tek yönde olmasın istiyor

Buterin, tek bir işlem veya konunun kripto paraların tamamını kapsamasının doğru olmadığını ve ETF dahil tüm işlemler ve yapılan yorumların bir süre sonra geride kalacak olduğunu belirterek bu sayede bu tür olayların etkisinin kısa sürecek olduğunu ama kripto paraların sonsuza kadar devam edebilecek bir yatırım aracı olduğunun unutulmaması önerisinde bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan 1 Ay İçerisinde %10+ Kar Ettiren Altkoin Hangisi? başlıklı makalemizde bitcoin, Charlie Lee ve litecoin hakkında bilgiler verilmektedir.

coinmag

20 yaşındaki Serdar, İtalyanca dil bilgisine sahip olması ile birlikte kripto para borsalarına 18 yaşında yatırım yapmaya başlamış. Bunun ardından ekonomi ve finans alanında kendisini ilerleten genç arkadaşımız şimdilerde kendi tecrübelerini haber içerikleri ile okuyucularla paylaşmakta.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.