• BTC : 41231.74 ₺
  • BCH : 1205.08 ₺
  • ETH : 826.2 ₺
  • LTC : 251.2 ₺
  • XRP : 1.24285 ₺
  • Al/Sat
Haberler

Waves CEO’su Sasha Ivanov’dan Açıklama

Waves CEO’su Sasha Ivanov, ICO ve Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamalarında kripto para dünyasının en fazla dikkat çekenlerinden olan ICO’lar ile ilgili olarak açıklamalar yapan Ivanov, ”Bana göre üç temel token tipi var. Bunlardan biri gerçekten işe yarar şeylerin işleyişinde kullanılan token tipi. Bunlar, yasal düzenlemeler ile çok iyi geçinecek bir grup. Yasal açıdan bir sorun yok çünkü ürün içine entegre edilmiş ve ekosistemde kullanılan bir şey. Tabii ki bunlar çok tartışmalı tokenler. Bazılarının Blockchain ile uzaktan yakından alakası olmadığı iddiaları da doğru. Ancak kurumlar da bu aşamada ne yapmaları gerektiği konusunda pek bir fikir sahibi değillermiş gibi görünüyor. Burada karar SEC’te olacak.” ifadelerini kullandı.

ICO Açıklaması

ICO’lar ile ilgili olarak ise ”Bakın, her token işe yarar olmak ya da bir ekosistemde kullanılmak zorunda değil. Bu işin bir de senet kısmı var. Her ICO’nun ilk grup token gibi görünmeye çalışması çok saçma ve sektörün imajı açısından iyi görünmüyor. Sadece SEC’ten  kaçabilmek için böyle dolambaçlı yollara girilmesi hiç doğru değil.” ifadelerini kullanan CEO, gelecekte çok daha fazla gelişmelerin olabilecek olduğunu belirtti.

Türkiye’nin Yenilikçi Kripto Para Borsası Cryptosa’dan 20 Bitcoin SV Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

coinmag

22 yaşında olan Meliha, üniversiteden mezun olmasının ardından Bitoin'e bir heves ile yatırım yapmaya başladı. İngilizce ve Almanca dil bilgisine sahip olan yazar arkadaşımızın uzmanlık alanı ise altcoinler.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir