BinaryX, Metaverse’te Yapay Zeka Oyununu Geliştiriyor

BinaryX, AiGC Labs ortaklığında metaverse evreninde yapay zeka destekli ilk sanal gerçeklik oyununu geliştiriyor


BinaryX, AiGC Labs ortaklığında metaverse evreninde yapay zeka destekli ilk sanal gerçeklik oyununu geliştiriyor. BinaryX, GameFi, AIGC de sanal gerçeklik ve yapay zeka destekli içerik oluşturma konularında güçlerini birleştirecek.

Metaverse’ün İlk Yapay Zeka Destekli Gerçeklik Oyunu Olacak

BinaryX ekibi, AIGC Labs ortaklığında ilk VR oyunlarını piyasaya sürmek için hazırlandıklarını açıkladı. Henüz oyuna dair tüm detaylar açıklanmamış olsa da oyunun Doğu Asya folklorundaki kahramanlardan ve karakterlerden esinlenerek karakter açısından zengin bir evrende geçeceğini ima ediliyor.

BinaryX’in bu hamlesi, Apple’ın 5 Hazitan’daki WWDC23 etkinliğinde giyilebilir bilgisayar olarak adlandırdığı ürünü Apple Vision Pro’yu tanıtmasının ardından geldi.

ChatGPT ve GameGPT’nin Oyun Geliştirmede Kullanımı

BinaryX ekibi ilgi çekici oyun ve karakterler oluşturmak için ChatGPT ve GameGPT’den yararlandıklarını açıkladı. Yapay zeka teknolojisi, ekibin oyunun çevre düzeni, zorluk seviyesi de dahil olmak üzere birçok alanda ekibe yardımcı oldu. BinaryX, AiGC Labs ile ortaklığında çıkaracağı yapay zeka destekli sanal gerçeklik oyununun yanı sıra bu yıl içerisinde farklı bir yapay zeka oyunu daha piyasaya sürecek.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan BinaryX’in İş Geliştirme Müdürü Rudy şunları kaydetti:

VR ve AIGC teknolojileri konularındaki en son girişimimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Web3 oyun endüstrisinde inovasyonun sınırlarını zorlarken bu, şirketlerimiz için önemli bir dönüm noktası. Ortaklarımızla birlikte ekibimiz, oyun deneyimini yeniden tanımlayacak ve oyuncuları daha önce hiç olmadığı kadar büyüleyecek bir oyun yaratmak için yetenek ve çaba harcadı. Oyunu yakında oyuncularımıza sunacağımız için heyecanlıyız.

BinaryX oyunu geliştirmeye devam ediyor ve oyunla ilgili yeni gelişmeler projenin sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

BinaryX Hakkında

BinaryX, BNB zinciri üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarını geliştiren GameFi platformudur.

BinaryX, merkezsiz bir türev ticaret platformu olarak faaliyetlerine başladı. Ekibin faaliyetleri kademeli olarak merkezsiz video oyunları geliştirmeye evrildi ve Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformuna dönüştü.

BNB Chain’deki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 30 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıca, 250 milyondan fazla piyasa değeri ile BNB Chain’de en iyi işlem hacmine sahip birkaç metaverse projesinden biri. Bununla birlikte BinaryX’in yerel token’ı BNX de ayı sezonuna rağmen iyi bir performans sergilemeye devam ediyor. 

BinaryX hakkında daha fazla bilgi ve detay için:

BinaryX internet sitesi 

BinaryX Medium

BinaryX deck hakkında 

Sosyal medya hesaplarımız: DiscordTelegram ve Twitter

İnternet sitemizden ve YouTube‘tan oyunlarımıza göz atın